[ogłoszenie] Zostań jurorem festiwalu filmowego „Up to 21”!

Wszystkich młodych miłośników kina w wieku 16-21 lat zachęcamy do zgłaszania się w charakterze jurorów festiwalu „Up to 21”.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Dozwolone do 21 / UP TO 21, to konkurs adresowany do młodych twórców filmowych poniżej 21 roku życia. Jego idea powstała w 1983 roku z inicjatywy Federacji Niezależnych Twórców Filmowych i zdobyła uznanie w środowisku młodych filmowców. Festiwal umożliwia przeniesienia amatorskich filmów na wielki ekran, a także integrację środowiska młodych filmowców oraz wymianę doświadczeń. Konkurs ma charakter otwarty, napływają na niego zgłoszenia zarówno z Polski, jak i z całego świata. Co ważne, jedynym wymogiem jest wiek – poniżej 21 lat, nie ma za to granicy wieku, od której można brać udział w konkursie. Filmy ocenia profesjonalne jury młodych, które obraduje na terenie każdej z dzielnic biorących udział w wydarzeniu. Festiwalowi towarzyszą warsztaty i spotkania z najlepszymi twórcami filmowymi.

31. edycja Festiwalu Dozwolone do 21 / UP TO 21 odbędzie się 18-20 września 2014 roku, a pokazy odbywać się będą w pięciu dzielnicach Warszawy: Bielany, Mokotów, Bemowo, Ursus i Żoliborz. Chętni do zostania jurorami powinni się zgłaszać na adres ilona.sawicka@artbem.pl, podając: dane kontaktowe, krótki opis swojej osoby i uzasadnienie, dlaczego chcecie być w  jury. Więcej o festiwalu na http://www.upto21.pl/.